قوانین

بندهای ذکر شده، نسخه به‌‏روزرسانی‏شده از قوانین و سیاست‏های امنیت اطلاعات سایت کاربینو است که جهت رعایت دقیق حقوق کاربران و وب‏سایت کاربینو و به منظور جلوگیری از سوءاستفاده و تخلفات در بستر ایجادشده برای ارائه خدمات علمی و فرهنگی(ترجمه تخصصی و تایپ) تدوین و تنظیم شده‏است. کاربینو ممکن است در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه‏ها از زمان ثبت در سایت معتبر می‏باشند و کاربران نیز هر چند وقت یک بار موظف به مطالعه قوانین به جهت اطلاع از تغییرات احتمالی می‏باشند. بدیهی‏است سایت کاربینو تبعات ناشی از عدم آگاهی از قوانین را به‏عهده نخواهد گرفت. استفاده از خدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می‏گیرد. لطفا قوانین درج‏شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت کاربینو این چنین در نظرگرفته‏خواهد شد که شما با قوانین کاربینو بدون شرط موافقت کرده‏اید.

در این قوانین منظور از کاربر، افراد حقیقی یا حقوقی هستند که با استفاده از یکی از پلان‏های وبسایت کاربینو اقدام به دریافت صفحه یا وبسایت شخصی می‏نمایند و از آن طریق به دریافت و مدیریت سفارشات ترجمه یا تایپ، به‏طور مستقیم از مشتریان خود اقدام می‏نمایند و منظور از مشتری کسانی هستند که در صفحات شخصی کاربران، اقدام به ثبت سفارش و دریافت خدمات مربوطه از کاربران را می‏نمایند.

 1. سایت کاربینو تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، لذا هر گونه تضییع حقوق سایت کاربینو و تخلفات منجر به نارضایتی مالی و تبعات ناشی از آن برای مشتریان، به عهده کاربر بوده و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران با آن برخورد خواهد شد .
 2. تمامی کاربران اینترنتی و مشتریان اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می‏توانند از امکانات کاربینو استفاده کنند به استثنای اشخاص با سن کمتر از 18 سال.
 3. سایت کاربینو صرفا به‏عنوان بستری آنلاین عمل می‏کند و نسبت به کیفیت ، ضمانت ، پشتیبانی و یا هرگونه موارد مربوط به خدمات ارائه‏شده به مشتریان از طریق کاربران عضو این وبسایت و همچنین در مورد اختلاف میان کاربر و مشتریان از این حیث مسئولیتی ندارد و مشتریان موظف هستند که به طرق دلخواه از صحت خدمات و سایر موارد مربوطه آگاهی و اطمینان پیدا کنند و سپس اقدام به ثبت سفارش و نهایی‏نمودن پرداخت نمایند. در ضمن مشتری موافقت می کند که در صورت بروز هرگونه خسارت احتمالی که از دریافت خدمات از کاربران ممکن است بوجود بیاید سایت کاربینو را مسئول نمی شناسد .
 4. به‏منظور ارائه فرصت به مشتریان در جهت تایید خدمات تایپ و ترجمه ، مبلغ هر سفارش ده روز بعد از تحویل نهایی سفارش از سوی کاربر به مشتری خود و در صورت عدم دریافت شکایت یا اعلام تخلف کاربر از سوی مشتری در مدت زمان ذکرشده، در حساب اعتباری کاربر شارژ خواهد شد، لذا مشتری بعد از گذشت این زمان، حق هیچ‏گونه اعتراضی را نسبت به سفارش مربوطه نخواهد داشت.
 5. برای استفاده از امکانات سایت کاربینو و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید. شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم‏هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید.
 6. هرگونه استفاده غیر مرتبط (غیر از سفارشات تایپ و ترجمه) از این وب‏سایت تخلف محسوب می شود و در صورت مشاهده از طریق مراجع ذیصلاح اقدام قضایی انجام خواهد شد .
 7. استفاده از درگاه پرداخت آنلاین سایت کاربینو برای مشتریان با رعایت قوانین مربوط به انتقال وجه (شبکه شتاب) صورت گرفته و کاربران ملزم به پذیرش شرایط مذکور می باشند .
 8. ارائه خدمات تایپ و ترجمه در مورد محتوی متنی ، صوتی و ویدئویی که طبق قوانین جمهوری اسلامی مجاز است قابل‌ارائه می‌باشد و تخطی از آن توسط کاربران از مسئولیت این سایت خارج بوده و در صورت مشاهده و اثبات تخلف ، سایت اقدامات مقتضی قضایی در جهت برخورد با خاطی را انجام خواهد داد.
 9. استفاده از این سایت برای خریدوفروش کالا ممنوع می‌باشد و عوارض ناشی از این عمل به عهده کاربر و مشتری می‏باشد. بدیهی است سایت کاربینو هیچ گونه مسئولیتی در این مورد نخواهد پذیرفت.
 10. سایت کاربینو این حق را برای خود محفوظ می دارد که در صورت احراز تخلف کاربر(تخطی از قوانین سایت ، عدم رعایت حقوق مالکیت معنوی ، عدم رعایت مسایل اخلاقی ، جعل اسناد ، و دلایل مشابه دیگر) بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی ، همکاری خود را با کاربر خاتمه دهد و از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری قضایی انجام خواهد شد .
 11. در صورت بروز اختلاف مابین کاربر و مشتری ، طرفین باید از طریق بخش پشتیبانی ، اختلاف را مطرح کنند . پس از آن تیم داوری کاربینو با بررسی مدارک و مستندات رای خود را صادر خواهد کرد. شما تصدیق می‏کنید که حکم تیم داوری کاربینو، نهایی، لازم الاجرا و غیر قابل برگشت است.
 12. درصورت فسخ قرارداد به علت نقض قوانین سایت توسط کاربر، مبلغ دریافت شده برای خرید پلان به هیچ عنوان قابل عودت نخواهد بود و شما هیچ ادعایی علیه کاربینو در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهید داشت.
 13. کاربران موافقت می‏کنند که از هیچ روش مکانیزه یا دستی برای جمع آوری، کپی و تکثیر اطلاعات سایت و صفحات کاربینو وهمچنین ارسال هرزنامه (اسپم) به دیگر کاربران استفاده نکنند .
 14. جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی مشتریان با استفاده از نام این سایت با هر نیت و قصدی (به جز اجرای صادقانه خدمات تایپ و ترجمه ) مجاز نیست و در صورت بروز تخلف موضوع از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری می شود.
 15. بر طبق سیاست امنیت اطلاعات، سایت کاربینو متعهد می‏شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را به صورت محرمانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند‏، البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار شود.
 16. سایت کاربینو هیچ‏گاه از کاربران خود اطلاعاتی را مستقیما از طریق ایمیل درخواست نمی‏کند و از ایمیل تنها به منظور اطلاع رسانی ، درخواست مشاهده لینک‏های درون وب سایت و یا مشاهده خدمات جدید قابل ارائه می شود.
 17. سایت کاربینو از کاربران خود می‏خواهد حتما شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس اینترنتی karbino.com است وارد کنند. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس هایی به جز آدرس ذکر شده مسئولیت عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات به عهده کاربر مورد نظر است .
 18. هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد و یا شرکت دیگری را ندارد و کاربر در صورت تمایل به واگذاری حساب کاربری خود ، این اقدام را باید با هماهنگی سایت از طریق درخواست کتبی، طبق ضوابط موجود انجام دهد.
 19. حداکثر زمان نگهداری فایل‏های بارگذاری شده در سرورهای کاربینو به مدت 2 ماه از زمان بارگزاری فایل می‏باشد، لذا در نگهداری و آرشیو نمودن فایل‏های خود در مکان مناسبی نزد خود دقت لازم را به عمل آورید. سایر اطلاعات مربوط به سفارشات و تراکنش‏های انجام‏شده در پایگاه‏داده کاربینو ثبت و ضبط خواهد شد.